Zobrazit příspěvek

Konec náboru

Ahoj všem, máme tu konec náboru. Tento víkend se vyhlásí vítězové. Náborem na buildera vás provede Stepa011 a StakosManCz. Adminy zas provede Pet0nov. Děkujeme všem kteří se do náboru zapojili. O dalších náborech vás budeme informovat. Děkujeme a těšíme se na spolupráci. FKCZ Team.

Zobrazit příspěvek

Nábor na post Admin, Builder, Elite builder

Ahoj crafťáci, jelikož se blíží den D tak je potřeba doplnit FylkatCZ AT. Hledáme schopné hráče na pozice: ADMIN, BUILDER, ELIT BUILDER (bude vybrán z builderů) Požadavky: Admin Admin (správce) je hráč, který se stará o bezpečnost na serveru a zastupuje Elite Admina ve věcech, ke kterým má dostatečné oprávnění. Funkci Admina můžeš získat, pokud: Trávíš na serveru v průměru …

Zobrazit příspěvek

Nábor na post builder

Ahoj, vyhlašujeme první nábor v roce 2018 a to na post buildera. Potřebujeme 5-6 builderů. Prosíme jen vážné zájemce aby si napsali přihlášku do skupiny nabor_do_at tady na Discordu. Přihlášky co budou mimo tuto sekci na Discordu nebudou přijaty k výběru. Za celý FylkatCZ Team Fylkat.

Zobrazit příspěvek

Znovu spuštění

Ahoj crafťáci, po menší pauze jsme zas ONLINE. Server je zas v provozu díky našemu technikovi (JakubkoCZE). Stránky, diskuzní fórum a FylkatCZ aplikace jsou aktuální. Server běží na IP: play.fylkat.cz Na serveru se o vás bude starat naše AT – FylkatCZ (OWNER), SimaCZ (COOWNER), JakubkoCZE (TECHNIC), Pet0nov (ELITE ADMIN), Ladikk99 (ADMIN), Ejlinka (ELITE BUILDER) Nábor na volné pozice se zatím neplánuje, takže nemá cenu žádat o rank. …

Zobrazit příspěvek

Údržba serveru

Ahoj crafťáci, je na čase provést údržbu serveru. Dnes večer a zítra (11.11 – 12.11.2017) proběhne údržba serveru. Děkujeme za pochopení. Za celé AT FylkatCZ.

Zobrazit příspěvek

Update na 1.2

Ahoj Crafťáci, čas od času probíhají aktualizace, vylepšení a tak. Čas právě nastal aby FylkatCZ Servers taky jel na verzi 1.2 Starý servery se budou postupně vypínat a updatovat na verzi 1.2 Novinky v 1.2 Aktualizace 1.2 , také známá jako lepší společná aktualizace, byla významnou aktualizací pro Minecraft Pocket Edition. Byl propuštěn 20.září 2017 pro všechna zařízení. Většina funkcí …

Zobrazit příspěvek

Údržba serveru

Ahoj crafťáci a máme to tu zas, musíme udělat údržbu serveru. Výpadek serveru proběhne každou chvíli nebo už proběhl. Servery budou vypnutý na dobu potřebně nutnou. Předpokládané spuštění by mělo být zítra v ranních hodinách. Děkujeme za trpělivost. AT FylkatCZ.

Zobrazit příspěvek

Neplánovaná údržba

Ahoj příznivci FylkatCZ serveru. Na našem serveru se nečekaně objevila menší chybka. Proto jsme udělali neplánovanou údržbu serveru. Servery by za nedlouho měli být zas online. Děkujeme za trpělivost, za celý AT FylkatCZ. Nezapomeňte že tento měsíc hrajeme o VIP zdarma. Více zde.